rozgrywki pucharowe
Puchar Polski
Wielkopolski ZPN
Puchar Polski (Wielkopolski ZPN) 2024/25 to w bazie ZALICZONE 29 meczów, rozegranych od 20 lutego 2025 do 4 czerwca 2025. Liczby widzów przy tych meczach archiwum nie zachowało.
Rozgrywki w liczbach
- Meczów
- 29
- Poziom
- Puchary i pozostałe rozgrywki
- Średnia frekwencja
- —
- Rekord
- —
Mecze — Puchar Polski (Wielkopolski ZPN) 2024/25
Terminarz wraca, gdy odpowie baza. Liczby powyżej pochodzą z migawki archiwum i są niezależne od połączenia.
Puchar Polski w innych sezonach
Puchar Polski (Wielkopolski ZPN) 2024/25 — pytania i odpowiedzi
- Ile meczów rozegrano w rozgrywkach Puchar Polski (Wielkopolski ZPN) 2024/25?
- Baza ZALICZONE ma z tych rozgrywek 29 meczów, w których gospodarzem było 19 klubów. Każdy mecz ma własną stronę z datą, wynikiem i — jeśli ktoś ją zapisał — frekwencją.
- Czy znana jest frekwencja meczów Puchar Polski (Wielkopolski ZPN) 2024/25?
- Nie — przy tych rozgrywkach archiwum nie ma zapisanej liczby widzów przy żadnym meczu. Frekwencję notowano przede wszystkim na dwóch najwyższych poziomach rozgrywkowych.
- Kiedy rozegrano mecze Puchar Polski (Wielkopolski ZPN) 2024/25?
- Pierwszy mecz w bazie to 20 lutego 2025, ostatni — 4 czerwca 2025.