rozgrywki pucharowe

Puchar Polski

Słupsk · Pomorski ZPN

Puchar Polski (Słupsk, Pomorski ZPN) 2016/17 to w bazie ZALICZONE 37 meczów, rozegranych od 24 sierpnia 2016 do 19 października 2016. Liczby widzów przy tych meczach archiwum nie zachowało.

Rozgrywki w liczbach

Meczów
37
Poziom
Puchary i pozostałe rozgrywki
Średnia frekwencja
Rekord

Mecze — Puchar Polski (Słupsk, Pomorski ZPN) 2016/17

Terminarz wraca, gdy odpowie baza. Liczby powyżej pochodzą z migawki archiwum i są niezależne od połączenia.

Puchar Polski w innych sezonach

Puchar Polski (Słupsk, Pomorski ZPN) 2016/17 — pytania i odpowiedzi

Ile meczów rozegrano w rozgrywkach Puchar Polski (Słupsk, Pomorski ZPN) 2016/17?
Baza ZALICZONE ma z tych rozgrywek 37 meczów, w których gospodarzem było 24 kluby. Każdy mecz ma własną stronę z datą, wynikiem i — jeśli ktoś ją zapisał — frekwencją.
Czy znana jest frekwencja meczów Puchar Polski (Słupsk, Pomorski ZPN) 2016/17?
Nie — przy tych rozgrywkach archiwum nie ma zapisanej liczby widzów przy żadnym meczu. Frekwencję notowano przede wszystkim na dwóch najwyższych poziomach rozgrywkowych.
Kiedy rozegrano mecze Puchar Polski (Słupsk, Pomorski ZPN) 2016/17?
Pierwszy mecz w bazie to 24 sierpnia 2016, ostatni — 19 października 2016.