rozgrywki pucharowe
Puchar Polski
Krosno · Podkarpacki ZPN
Puchar Polski (Krosno, Podkarpacki ZPN) 2011/12 to w bazie ZALICZONE 31 meczów, rozegranych od 7 września 2011 do 8 maja 2012. Frekwencję zapisano przy 5 spotkaniach — średnio 290 widzów, najwięcej 500.
Rozgrywki w liczbach
- Meczów
- 31
- Poziom
- Puchary i pozostałe rozgrywki
- Średnia frekwencja
- 290
- Rekord
- 500
Mecze — Puchar Polski (Krosno, Podkarpacki ZPN) 2011/12
Terminarz wraca, gdy odpowie baza. Liczby powyżej pochodzą z migawki archiwum i są niezależne od połączenia.
Puchar Polski w innych sezonach
Puchar Polski (Krosno, Podkarpacki ZPN) 2011/12 — pytania i odpowiedzi
- Ile meczów rozegrano w rozgrywkach Puchar Polski (Krosno, Podkarpacki ZPN) 2011/12?
- Baza ZALICZONE ma z tych rozgrywek 31 meczów, w których gospodarzem było 25 klubów. Każdy mecz ma własną stronę z datą, wynikiem i — jeśli ktoś ją zapisał — frekwencją.
- Jaka była frekwencja w rozgrywkach Puchar Polski (Krosno, Podkarpacki ZPN) 2011/12?
- Średnio 290 widzów na mecz, licząc 5 spotkań z zapisaną frekwencją. Rekordowy mecz obejrzało 500 osób.
- Kiedy rozegrano mecze Puchar Polski (Krosno, Podkarpacki ZPN) 2011/12?
- Pierwszy mecz w bazie to 7 września 2011, ostatni — 8 maja 2012.