rozgrywki pucharowe

Puchar Polski

Warmińsko-Mazurski ZPN

Puchar Polski (Warmińsko-Mazurski ZPN) 2006/07 to w bazie ZALICZONE 88 meczów, rozegranych od 19 kwietnia 2007 do 20 czerwca 2008. Frekwencję zapisano przy 35 spotkaniach — średnio 189 widzów, najwięcej 1500.

Rozgrywki w liczbach

Meczów
88
Poziom
Puchary i pozostałe rozgrywki
Średnia frekwencja
189
Rekord
1500

Mecze — Puchar Polski (Warmińsko-Mazurski ZPN) 2006/07

Terminarz wraca, gdy odpowie baza. Liczby powyżej pochodzą z migawki archiwum i są niezależne od połączenia.

Puchar Polski w innych sezonach

Puchar Polski (Warmińsko-Mazurski ZPN) 2006/07 — pytania i odpowiedzi

Ile meczów rozegrano w rozgrywkach Puchar Polski (Warmińsko-Mazurski ZPN) 2006/07?
Baza ZALICZONE ma z tych rozgrywek 88 meczów, w których gospodarzem było 58 klubów. Każdy mecz ma własną stronę z datą, wynikiem i — jeśli ktoś ją zapisał — frekwencją.
Jaka była frekwencja w rozgrywkach Puchar Polski (Warmińsko-Mazurski ZPN) 2006/07?
Średnio 189 widzów na mecz, licząc 35 spotkań z zapisaną frekwencją. Rekordowy mecz obejrzało 1500 osób.
Kiedy rozegrano mecze Puchar Polski (Warmińsko-Mazurski ZPN) 2006/07?
Pierwszy mecz w bazie to 19 kwietnia 2007, ostatni — 20 czerwca 2008.