rozgrywki ligowe · II liga

II liga

zachodnia

II liga (zachodnia) 2010/11 to w bazie ZALICZONE 305 meczów, rozegranych od 31 lipca 2010 do 12 czerwca 2011. Frekwencję zapisano przy 254 spotkaniach — średnio 1038 widzów, najwięcej 6352.

Rozgrywki w liczbach

Meczów
305
Poziom
II liga
Średnia frekwencja
1038
Rekord
6352

Mecze — II liga (zachodnia) 2010/11

Terminarz wraca, gdy odpowie baza. Liczby powyżej pochodzą z migawki archiwum i są niezależne od połączenia.

II liga w innych sezonach

II liga (zachodnia) 2010/11 — pytania i odpowiedzi

Ile meczów rozegrano w rozgrywkach II liga (zachodnia) 2010/11?
Baza ZALICZONE ma z tych rozgrywek 305 meczów, w których gospodarzem było 18 klubów. Każdy mecz ma własną stronę z datą, wynikiem i — jeśli ktoś ją zapisał — frekwencją.
Jaka była frekwencja w rozgrywkach II liga (zachodnia) 2010/11?
Średnio 1038 widzów na mecz, licząc 254 spotkań z zapisaną frekwencją. Rekordowy mecz obejrzało 6352 osób.
Kiedy rozegrano mecze II liga (zachodnia) 2010/11?
Pierwszy mecz w bazie to 31 lipca 2010, ostatni — 12 czerwca 2011.