Piłka w mieście

Skarżysko-Kamienna

Z miasta Skarżysko-Kamienna mamy w bazie 16 klubów, a z ich udziałem 1265 meczów. Derbów miejskich w bazie nie ma — kluby z miasta nie trafiły na siebie w rozgrywkach.

Skarżysko-Kamienna w liczbach

Klubów w bazie
16
Meczów z ich udziałem
1265
Derby miejskie
0
Rekord derbów

Przynależność do miasta rozpoznajemy po nazwie klubu — archiwum nie ma osobnego pola z miastem. Kluby, które nie noszą nazwy miasta, mogą się tu nie pojawić.

Kluby z miasta Skarżysko-Kamienna

Ostatnie mecze drużyn z miasta Skarżysko-Kamienna

Szukaj w meczach

Lista wraca, gdy odpowie baza. Liczby powyżej pochodzą z migawki archiwum.

Piłka w mieście Skarżysko-Kamienna — pytania

Jakie kluby piłkarskie są w mieście Skarżysko-Kamienna?
W bazie ZALICZONE jest 16 klubów z nazwą wskazującą na miasto Skarżysko-Kamienna, a najwięcej meczów — 734 — ma Granat Skarżysko-Kamienna. Łącznie z ich udziałem rozegrano 1265 meczów.
Gdzie sprawdzić wyniki meczów drużyn z miasta Skarżysko-Kamienna?
Każdy z 1265 meczów z udziałem klubów z miasta Skarżysko-Kamienna ma w serwisie ZALICZONE własną stronę z datą, wynikiem i frekwencją. Mecze przefiltrujesz po klubie, poziomie rozgrywkowym i latach.

Inne miasta

Pełna lista miast